ManaTeam

ManaTeam

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-08-08 14:39:46

bynax
Gość
WindowsChrome 60.0.3112.90

Rekrutacja na ViceLidera!

Ruszyła rekrutacja na vicelidera, do rekru może podejść każdy. Jako iż nasza organizacja się bardzo rozwinęła potrzebujemy więcej pomocy, jesteśmy na 14 miejscu w rankingu i nie chcemy z niego spaść a wręcz chcemy wzbić się jeszcze wyżej!!!

Tutaj macie wzór:

Imię:
Wiek:
Opisz krótko siebie i swój charakter:
Od jak dawna jesteś w Naszej organizacji?
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę:

PODANIA PISAĆ W SEKCJI KOMENTARZY!!!

#2 2017-08-08 14:56:09

exior
Ziomuś
Dołączył: 2017-08-08
Liczba postów: 1
WindowsChrome 60.0.3112.90

Odp: Rekrutacja na ViceLidera!

Imię: Mateusz

Wiek: 15

Opisz krótko siebie i swój charakter: Jestem miły, nigdy sie nie kłócę, mam duże poczucie humoru.

Od jak dawna jesteś w Naszej organizacji?: 1 dzień.

Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?: Bardzo dużo razy byłem v-liderem w organizacjach na pylife, 4life i dużo dużo innych serwerach.

Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?: 4-5 godzin dziennie myśle że tyle.

Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Sądzę ze to ja zasluguje na ta range poniewaz bardzo dobrze rozporzadzac organizacja, pilnuje graczy kiedy maja wplacac skladki, wiem kogo poprosic o sprwadzenie ostatniego kierowcy i wiele, wiele innych, także myślę ze jestem odpowiedzialny i bardzo rozumny.

Ostatnio edytowany przez exior (2017-08-08 14:57:40)

Offline

#3 2017-08-08 15:00:29

Dawidesek
Ziomuś
Dołączył: 2017-08-04
Liczba postów: 1
WindowsChrome 60.0.3112.90

Odp: Rekrutacja na ViceLidera!

Imię:Dawid
Wiek:16
opis mnie :Jestem spoko kolesiem charakter mam raczej dobry do czasu aż ktoś mnie zdenerwuje ogólnie jestem spoko
Od kiedy jestem w oraganizacji:Praktycznie od początku 1 dzień mnie nie było [dblpt]p
Jakie mam doświadczenie:Nie nie mam ale ogarnę
Ile mogę posiwięcić: 7 8 godzin lub więcej
Dlaczego zasługuje:Zasługuję na tą rangę bo zostanę w tym gangu do końca jestem spoko i nwm po za tym sami zdecydujecie ale jestem pozytywnej myśli .

Ostatnio edytowany przez Dawidesek (2017-08-08 15:09:54)

Offline

#4 2017-08-08 15:07:18

Kozak125
Ziomuś
Dołączył: 2017-08-08
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 60.0.3112.90

Odp: Rekrutacja na ViceLidera!

Imię: Jakub
Wiek: 13-14 Lat
Opisz krótko siebie i swój charakter: yyyyyy, Smieszek Hehe, ogarnięty, miły (czasami nie hehe)
Od jak dawna jesteś w Naszej organizacji?: 1 Dzien
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?. Byłem V-Liderem w 4 gangach i dobrze się spisywałem
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?: kilka godzin  XD
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: BO znam sie na tym Hehe,a tak serio to ogarniam te stanowisko i dobrze sie spisuje XD LOL

Offline

#5 2017-08-08 16:49:39

LouisRossi_ToHepe
Zbanowany
Dołączył: 2017-08-08
Liczba postów: 1
WindowsChrome 60.0.3112.90

Odp: Rekrutacja na ViceLidera!

Imię: Damian
Wiek: 17
Opisz krótko siebie i swój charakter: Czasem mozna pośmieszkować ale jak przychodzi co do czego to potrafie zachować zimną krew
Od jak dawna jesteś w Naszej organizacji?:2-3 dni
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?: 3 razy v-lider na pylife. jeśli chodzi o tego typu "organizacje" to moge wliczyć stanowisko lidera/vlidera w grupach wysoko postawionych w rankingu , na innych grach
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?: Duzo, jesli nie mam zadnych planów to naprawdę dużo
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: no niedługo pełnoletność :v Jestem ogarnięty, moge sobię poradzić. Reasumując to wszystko co napisałem powyżej, mogę się postarać

Offline

#6 2017-08-09 18:22:49

MarekDragon
Ziomuś
Dołączył: 2017-08-09
Liczba postów: 1
Windows XPChrome 49.0.2623.112

Odp: Rekrutacja na ViceLidera!

Imię : Sebastian
Wiek : 18
Opisz krótko siebie i swój charakter : Myślę że jestem w mirę spoko gościem. Lecz gdy jest mi źle np. boli mnie głowa to jestem spokojny i cichy. Łatwo nawiązuję kontakt z nowymi członkami grup.
Od jak dawna jesteś w Naszej organizacji? : jestem od 08.08.2017
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach ? : Jestem Adminem na serwerze ts 3  oraz wielokrotnie byłem wybierany na zastępce Lidera w różnych grach.
Ile czasy (godzin) jesteś w stanie poświęcić na grę? : Bardzo dużo. Nawet po 6-8 godzin dziennie.
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą range? : Jestem spoko wobec nowych graczy. Nie jestem rasistą ;P Wszystkich traktuje równo. Nie toleruje Trolli, oszustów, nieaktywnych graczy. Myślę że, będę idealnym vliderem w Drużynie MT.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Manana Team

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
123321 - druzynarogwolod - nemeris - witmanix - futurecitystories